| Pocas a întrebat:

m-am înscris azi-dimineață si încă nu am primit email-ul de confirmare... Din cauza asta nu mai pot sa răspund la întrebările altora sad
Scrie ceva de genul "contul tău este neconfirmat, apasă aici" Am apăsat si mi-au spus că au trimis mail-ul la adresa mea. Nu am primit nimic. Ajutati-mă :/
Mulțumesc, dau FUNDĂ.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Caută şi în Spam. Iar dacă nu găseşti, mai aşteaptă. Uneori mesajele de confirmare ajung cu întârziere.

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dacă nu rezolvi nimic trimiți un mesaj la contact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putina rabdare, o sa il primesti.Ar trebui sa verifici si in spam.

| Bombbonelee a răspuns:

Caută mesajul şi in spam. Uneori se întâmplă ca mesajele să ajungă mai greu şi din cauza reţelei de net. :3