| SuntPanda a întrebat:

-FUNDĂ- Bună! M-am înscris acum două zile pe TPU... însă nu am primit niciun email de confirmare! Scrie "click aici pentru confirmarea contului" (ceva de genul). Am dat click si spune că mi-au trimis email-ul la adresa respectivă. M-am uitat și in spam, nu este nimic. Am trimis un mesaj la "contact", niciun răspuns. Din cauza că am contul neconfirmat, nu mai pot să răspund la întrebările altora! sad

Si la voi a întârziat? Multumesc...

Panda xx

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Asigura-te ca ai scris adresa de e-mail corect si verifica inclusiv in folderul de spam.

Alexandra - TPU

| onasis1961 a răspuns:

Normal confirmarea trebuia facuta, dar sunt probleme mari ce serverul TPU.Rabdare si tutun!

| Fatamuntilor a răspuns:

Mai dureaza.Ai rabdare!

| LeMousiqe a răspuns:

Merge servăr-ul foarte greu, mai aşteaptă.