| baiatucushaormabuna a întrebat:

Mi-am facut cont pe TPU acum 1 zi, dar TPU nu mi-a validat inca e-mailul. Cand vreau sa raspund la o intrebare imi zice ca nu sunt logat. Dupa aceea eu ma loghez si dau click pe o intrebare pusa de altcineva. Vreau sa raspund, dar imi spun iar ca nu sunt logat. Am banuit ca e din cauza ca nu mi-au trimis e-mail asa ca am dat acum 12 ore click sa imi trimita inca o data e-mailul dar nu l-au trimis. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Spune-ti problema la functia CONTACT.
Este dreapta sus.
O zi buna!

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Verifica inclusiv folderul de spam dupa mail-ul de la noi. Nu am intampinat probleme cu trimiterea lor.

Alexandra - TPU

| Azµre a răspuns:

Trimite un mesaj la contact, și spune adminilor problema ta,.

| Lou222 a răspuns:

Pai astepti. Daca nu, iti faci alt cont