| ClaudiuAndreiNiculae a întrebat:

Bună seara, îmi poate spune cineva vă rog frumos din suflet ce înseamnă Rank-ul de pe TPU adică în cazul meu 326.448 din 1.511.717? Să îmi spuneți vă rog frumos din suflet dacă am ales corect și perfect categoria. Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Tradu "rank" cu "clasament" apoi combină-l cu 326.448 din 1.511.717.

Spune-ne ce a ieșit!

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru ClaudiuAndreiNiculae):

Din toti acei utilizatori (1.511.717) care sunt pe TPU, tu esti pe locul 326.448. Inteles?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca 326.448 useri au dat mai multe raspunsuri ca tine si restul pana la 1.511.717 mai putine ca tine. Greu?

| Fatamuntilor a răspuns:

Arata pozitia/ locul tau peTPU