| Stardust9000 a întrebat:

Bună seara!
Îmi puteți spune de ce în loc de nickname-ul unui utilizator care pune o întrebare pe site (dar chiar și la cei care răspund am observat), apare „Anonim"?
În regulament, se menționează că trebuie să îți faci cont și nu poți posta anonim.
Atunci totuși, ce este cu această categorie?
Din câte am observat, din această categorie de anonimi nu fac parte cei suspendați, pentru că la ei totuși poți să le accesezi contul și să observi că sunt suspendați.
Îmi doresc răspunsuri relevante. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece "anonimii" șterg întrebarea ca să nu mai apară în contul lor, să nu mai apară ca pusă de ei, să nu mai vezi ce utilizator a pus-o.