| mihai1997 a întrebat:

Buna seara, TPU am o problema prin funde..nu pot da funda la cei care imi rapsund la intrebarile puse de mine si merita FUNDA

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dă un refresh sau aşteaptă vreo două ore, până se vor actualiza datele (inclusiv ale bobocilor) şi îţi vor apărea cocardele în dreapta fiecărui răspuns, să ai de unde alege.

Pentru mai multe detalii:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#16

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate au fost ceva probleme, dar astazi vad ca merge bine site-ul..incearca astazi sa vezi daca merge.
O zi frumoasa sa aihappy

| mihai1997 explică (pentru caramela):

Nu merge de vreo 1 sapamana

| caramela a răspuns (pentru mihai1997):

Http://www.tpu.ro/contact
trimite mesaj si se rezolva.
O zi frumoasa sa ai:)

| onasis1961 a răspuns:

Probleme tehnice cu siteul.Vezi si maine daca mai sunt aceleasi necazuri.

| LeMousiqe a răspuns:

Trimite un mesaj la CONTACT,
www.tpu.ro/contact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Am patit si eu, probabil raspunsurile inca nu au fost aprobate.
Trimite mesaj la CONTACT adminilor,
www.tpu.ro/contact
Te pup!