| Iony_5207 a întrebat:

Buna seara, tuturor! Imi puteti spune si mie la ce ajuta voturile acordate pe TPU? Dau funda big grin

5 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

La nimic. Poate e doar un mod prin care un utilizator isi creeaza o personalitate in aceasta comunitate. Dar raspunsul concret este ca la nimic. Asta daca intre timp nu s-au schimbat lucrurile si se fac reduceri la carburant sau transport in comun in functie de funde:
NOTA: rog fara funda pentru acest caz.

| Candice a răspuns:

La clasament happy

| a2 a răspuns:

La acumularea de puncte pentru a creste in rank. Daca mergi la vizualizare profil, iti apare mai in dreapta de poza rank`ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioiiii, ce-mi place categoria asta. Voturile te ajuta sa avansezi in clasament, cu cat esti votat mai mult de amici si prieteni virtuali, cu atat ai mai multe sanse sa devi userul anului.Nu conteaza prin ce eforturi ajungi in primele pozitii, important e sa te impui si sa-ti faci loc cu coateleVoturile si raspunsurile inutile iti pot aduce titlul de expert.De ex: la stiinta si filosofie se dezbat problemele omenirii, numai prezenta ta acolo cu rangul de expert, face lumina in probleme la prima elucubratie spusa de tine.
E dovedit stiintific, se ia un looser fara scoala si cu trei clase de corectie si i se pune o eticheta de...Veterinar.Asta inseamna ca toate operatiile si tratamentele nereusite care au dus la moartea pacientilor, sa fie puse pe seama varstei sau cat de grava era boala animalului.Asa ca titlul de expert ofera un ambalaj virtual in care se baga toti looserii. Poti intra si tu intr-un astfel de ambalaj, dar asta inseamna sa-ti si doresti.
Daca-mi dai funda...te omor! straight face

| Iony_5207 explică:

De data aceasta, nu dau funda, decat voturi! Pt mai multe lamuriri, cititi comentariul care ar merita funda (cel postat de fanaticdupatine )! Multumesc!