| 34588773 a întrebat:

Imi puteti spune si mie la ce ajuta funditele si voturile primite? multumesc.

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Nu ajuta la nimic. Pur si simplu face lumea sa raspunda in disperare, fie ca raspund corect, fie prost, pentru prostiile alea de fundite.

Nu vad nimic bun in ele.

3 răspunsuri:
| unCalutz a răspuns:

Salut!
Fundita - raspuns castigator - valoreaza 100 de puncte.
Este un fel de "Multumesc''.In acest fel ii multumesti celui care te-a ajutat cel mai mult.Cand te vei hotara ce raspuns este cel mai folositor, va trebui sa dai click pe ''Declara raspunsul casrtigator'' in dreapta raspunsului preferat, iar apoi click pe OK.
Funditele si voturile te ajuta sa ai mai multe puncte.

Succes!

| LittleandLiars a răspuns:

@EduardCullen acest raspuns la dat si NOname happy deci nu esti orginal oh go on

Pai dai fundita pentru cel care consideri ca te-a ajutat cel mai mult.Iar voturile inseamna parerea ta despre raspuns happy

Succeswinking

| PinkkRosee a răspuns:

Pai,funditele si voturile ajuta la acumularea de puncte(devii expert daca ai ff. multe puncte). Sper ca te-am ajutat.winking