| anonim_4396 a întrebat:

Bună, știu ca sună ciudat dar cum pot șterge postările mele de pe această pagină?!

Răspuns Câştigător
| SporeBox a răspuns:

Apesi pe cele 3liniute din coltul din dreapta sus, dai putin scroll in jos pana vesi "profilul meu" apoi mai dai putin scroll si apesi pe "intrebarile mele" si te duce la intrebari si cauti intrebarea pe care vrei sa o stergi si dai "stergere" si o sa iti trimita un email in care poti sa iti postezi la loc intrebarea daca nu ma insel in caz ca o sterge altcineva. Succes!

| aXy99 a răspuns (pentru SporeBox):

Si tot nu se vor sterge, va fi nevoie sa formulezi si trimiti cateva e-mailuri si dupa zile de asteptari s-ar putea sa fie sterse happy

| SporeBox a răspuns (pentru aXy99):

Eu am sters intrebari si nu am asteptat zile. Cel mult o ora. Mi-au trimis un email de confirmare si asta a fost tot. Nu e chiar asa de dificil.

| aXy99 a răspuns (pentru SporeBox):

La mine nu se sterg niciodata.

| SporeBox a răspuns (pentru aXy99):

Deschide emailul de confirmare si ar trebui sa scrie "acceseaza linkul acesta pentru a sterge intrebarea" sauceva de genul. Linkul o sa iti deschida o pagina de TPU unde iti bagi emailul si parola si intri in cont si gata. Intrebarea e stearsa.

| aXy99 a răspuns (pentru SporeBox):

Nu e. Nu in cazul meu.