| divaioana a întrebat:

Sunt cam noua pe site si as vrea sa aflu cum se da funda?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La raspunsul considerat folositor de tine dai in dreapta si apare funda colorata peste cea gri faci click si gata.

2 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Bunahappy

Fundita asta nu este altceva decat o recunoastere simbolica a ajutorului oferit de cel mai bun raspuns pe care l-ai primit. Asadar, atunci cand pui o intrebare si se aduna un numar suficient de raspunsuri, poti sa-l recompensezi pe cel care consideri ca te-a ajutat cel mai bine, facand click pe fundita gri din partea dreapta a fiecarui raspuns.Bye.

| FuckOnCocaine a răspuns:

Salut, divo!
Păi uite cum facem : Eu îți zic ce să faci și tu îmi dai fundă, ok?
După ce pui întrebări, trebuie să alegi la fiecare și un răspuns corect, bineînțeles, răspunsul care îți este folositor. În colțul fiecărui răspuns apare o fundiță de culoare gri, sub care scrie "Alege acest răspuns câștigător". Dai click și gata. Pa, pa