| ImCalledLamă a întrebat:

Acum 2 zile am schimbat poza de profil cu una miscatoare, si nu mi-a aparut. Era una in care scria "Stop animal cruetly". Acum am pus alta care nu e miscatoare si a intrat in 3 secunde, dar eu vreau poza miscatoare. Am vazut la mai multi utilizatori ca au poza miscatoare.
va rog ajutati-ma, ce sa fac sa imi intre?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sambata si Duminica admini nu lucreaza deci incearca in celelalte zile din saptamana.
P.S:Vezi ca imaginea sa nu incalce regulamentul-continand forme de cruzime.

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Doua zile insemna sambata si dumimica, cand admnii sunt liberi! Pana la sfarsitul acestei zile, sau cel tarziu maine poza ta ar trebui sa apara daca a fost aprobata.Si daca a fost salvata!

| alexs99 a răspuns:

Trebuie ca poza sa fie aprobata de admini.Acest lucru se intampla in cel tarziu 24 de ore dintr-o zi lucratoare.
O zi buna.

| ImCalledLamă explică:

Ahaaa deci zi lucratoare trebuie sa fiu laughing si credeti ca e ceva rau daca scrie Stop Animal Cruetly?