| anonim_4396 a întrebat:

Am doua intrebari legate de acest site: 1. Vreau sa raspund la intrebari doar ca imi apare creare cont sau logare in loc sami apaa aia cu raspunde aici sau ceva de genul... ce trebuie sa fac sa-mi mearga sa raspund si ce are? 2.cum pot sa explic cand pun o intrebare adica am vazut la cineva ca i-a dat un raspuns si cel care a pus intrebarea i-a explicat adica scria X explica pentru Y sau ceva asemanator cum fac sa explic pentru ca nu prea ma pricep...am intrat doar de cateva ori

3 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Poate sunt alte motive:
1. Cand te loghezi bifeaza casuta aia cu " tine-ma logat 7 zile" ca sa nu trebuiasca sa pui mereu parola si mailul
2. Cand ii raspunzi cuiva anume de pe pagina cu postarea, intra in casuta unde a raspuns el si apasa acolo pe " raspunde", apoi scrii raspunsul. Asa va aparea ca ii este dedicata postarea si ii apare si la notificari.
Poti sa probezi aici cu mine.

| lorenicamutu111222 a răspuns:

Stiu. Pentru ca nu ai intrat pe yahoo mesenger de pe google acolo unde primesti mail-uri ca sa confirmi id-ul de pe TPU. Iti dau un sfat intra pe yahoo dai la mail-uri si apasa pe link-ul de la mesajul TPU. Bafta. Funda?

| onykka a răspuns:

Buna.1 daca nu poti sa dai raspunsuri si iti scrie asa inseamna ca inca nu ai cont sau ca nu ai tot ce trebuie sa raspunzi si mie imi arata asa si asteptai 2 min si isi reveni sau dai si tu clik p el acolo unde iti arata. 2poti explica dupa ce iti raspunde cineva la o intrebare si nu este corect dupa ii raspunzi