| NoNaMe2000 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati... am nevoie f urgent de un sfat pentru tabele//// ce trebuie sa fac... ce sa downloadez " si cum sa le fac! funda! si scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Trebuie sa downloadezi (daca nu ai) Microsoft Office (care e pe bani, deci ar insemna sa-l iei crack-uit) sau Open Office, care e gratuit si face acelasi lucru. Tabelele le poti face fie in Word, daca iti trebuie un tabel simplu, fie in Excel, daca ai nevoie de calcul de formule (totaluri, medii, corelatii intre linii sau coloane). Despre 'cum sa le faci' gasesti tutoriale pe net. Daca nu reusesti revino cu detalii pe mesaj privat. Succes!