| UnCopilÎnMiniatură a întrebat:

straight face Băi, ce e cu voi? thinking Nu prea mai răspundeţi la întrebări! thinking [nu chiar toţi, unii mai răspund, unii nu]. Am pus şi eu 2 întrebări la ultima am 2 răspunsuri unul de la mine pentru că greşisem ceva, iar la pen'ultima decât 1 care este tot de la mine, aveam tastatura pe română şi nuştiu ce greşisem straight face!

Unii dintre voi care nu văd cuvântul "fundiţă" nu răspunde! Păi ce naiba! straight face

Înţeleg, poate nu ştiţi, dar nu cred că nici unul nu ştie!

Şi încă o întrebare: Voi ce părere aveţi despre cei care cerşesc fundiţe şi nu prea răspund chiar dacă ştiu, dar nu văd eu pe acolo acest cuvânt care nu prea face nimic straight face doar e o răsplată, să'i zic aşa, nu?

Mulţumesc! kiss love struck

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

"Băi,ce e cu voi? Nu prea mai răspundeţi la întrebări!"
Tu vorbesti?! Care ai 8 intrebari si doar 8 raspunsuri?!
1. Nu cred ca esti cea mai in masura sa pui genul acesta de intrebari si sa ai pretentii de la altii, cand nici tu nu prea ajuti/raspunzi.
2. Fiecare raspunde la ce stie, la ce poate, cand are chef si in limita timpului sau disponibil. Nimeni nu este OBLIGAT sa raspunda nimanui. Daca n-o faci din placere, atunci de ce s-o mai faci?
Clar?

8 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Daca vrei sa primesti mai multe raspunsuri trebuie sa stai ma dea pe TPU.macar 400 de fundite sa ai.Nici eu nu primesc findca nu am asa multe raspunsuri.
Inainte eram si eu cu cersitul funditelor.dar pe parcurs mi-am dat seama ce inseamna cu adevarat TPU...

pa, pa

| AnneMarri a răspuns:

Eu sunt acord cu @NOname, iar apoi cu @Jelli.

| Kanghu a răspuns:

Ideea e in felul urmator, 80-90% sa zic asa din toti membri TPU sunt copii cu IQ sub 90... care nu pot pune decat intrebari din limita prostiei si raspunsuri de genul:

http://img821.imageshack.us/f/inepti.png/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Şi ce te dai aşa "şmecheră" şi "şefă" cu acest cuvânt: "Clar?"" - în primul rând, persoana de care vorbești tu este userul anului. Nu se dă "smecheră", noi am ales-o "smechera noastră". Ea, prin răspunsuri de bun-simț a ajuns la inima noastră, prin multă muncă și activitate pe site.
În al doilea rând, părerea mea coincide cu cea care o am și despre aurolacii de la piață. Eu totuși nu înțeleg, cum e mai mare satisfacția : să iei o fundă pe merit sau cerșită?
Clar big grin?

| cristiansan a răspuns:

E o prostie sa "cersesti fundite"... eu consider ca oameni intra aici sa se ajute da mrg fiecare face ce vrea.

| celmareinvata a răspuns:

Asa sunt mai multi ii intereseaza mai mult fundele decat sa ajute si eu am pus 2 intrebrai identice numai ca la una am pus funda in plus si am avut vreo 18 raspunsuri si la cea lalat doar 4. Asa e lumea in ziua de azi numai pentru ei.

| UnCopilÎnMiniatură explică:

Mă scuzaţi! Ei*...

| UnCopilÎnMiniatură explică:

@NOname straight face

Eu am atâtea răspunsuri pentru că nu am timp să stau toată ziua în faţa PC-ului şi să mai fiu şi dependentă de TPU! oh go on straight face

Şi am zis eu cumva că este cineva obligat să'mi răspundă mie la întrebări? straight face Şi să ştii că cu acestă întrebare mă refeream mai mult la cei care cerşesc fundă straight face!

Dacă nu cumva ai observat,am scris şi la întrebare : "Înţeleg,poate nu ştiţi, dar nu cred că nici unul nu ştie!". Deci oh go on...

Şi apropo mie nu îmi e pasă de tine, sau nu mă interesează cine eşti tu! straight face

Şi ce te dai aşa "şmecheră" şi "şefă" cu acest cuvânt: "Clar?"
Ce să zic straight face...