| TeoPT a întrebat:

De ce majoritatea utilizatorilor cer fundițe în răspunsuri, sau răspund doar ca să primească fundiță, sau pun întrebări de gen "Mi-ați dat fundă, vă dau și eu fundă. Cine răspunde primul ia fundă.", sau dau un sfat care se termină cu "Mă bucur că te-am putut ajuta, fundă?"?
Vreau ca la această întrebare să răspundă doar utilizatorii care fac colecție de fundițe / care cer fundițe mereu. Vreau să văd cum gândesc astfel de utilizatori. Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Cu placere. funda

| AlerimxD a răspuns:

Eu intram foarte des pe TPU, dar m-am cam săturat de întrebări idioate şi teme, aşa că renunţ. Mi-am găsit o altă ocupaţie mai utilă decât să fac o colecţie de fundiţe care nu mă ajută cu nimic.

Acesta ar trebui să fie un site în care oamenii se ajută şi sunt ajutaţi, nu ce este el acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda măi Teo, și tu te așteptai să recunoască laughing? Am pus și eu o astfel de întrebare, adică prima care am pus-o de pe TPU. 0 răspunsuri, în afară de 2 date la mișto. Probabil că își imaginează că vor deține chenarul magic și vor avea puteri supranaturale. Sau fiindcă e așa la modă? Tu de ce cereai funde la început? Fiindcă așa ai văzut la alții. Cred că unii nu știu nici ce fac.
Oare, te-am lămurit sau mai mult încurcat?