| anonim_4396 a întrebat:

Care este persoana care are cele mai multe funde la TPU?happyEventual sa-mi dati un link cu profilul persoanei plssssssss. FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

De obicei aia care cer funde la sfarsit, au cele mai cretine raspunsuri, vedem cazul de fata.

| Cosminutzz22 a răspuns:

Este Noname toti au votat-o ca fiind userul anului 2 sau 3ani la rand! are aproape 4000 de funde! +voturi inteligente si folositoare cand sa votat cine sa fie userul anului aproape toti au zis Noname, Noname sa fie mai ziceau uni:Noname e inima tpului...
NOname o am la prietena da pe mine si o sa mi-a vezi la prieteni cu numele asta:NOname...da pe poza mea si cauta jos la prieteni si o sa vezi...
Bafta.happy
Funda?happyte rog

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru Cosminutzz22):

NOname, NOname... unde ai vazut tu ca NOname are cele mai multe funde, huh?
NeluL are cele mai multe raspunsuri castigatoare, a avut si mai multe, dar i-au fost sterse.
http://www.TPU.ro/useri

| neluL a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Vreo 900 ...mai exact 918 mi-au fost sterse big grin by the way! Pentru mine nu este nici o problema!

| lifeisperfekt a răspuns:

Da tu Chiorul7, de ce iti place sa comentezi la toti cei care imi dau (in cazul de fata :p)raspunsuri mai bune decat tine? Tu ai mai faci asa, daca ai chef sa comentezi tine-ti parerile stupide pentru tine, pentru mine orice parere a utilizatorilor TPU conteaza! Deci te rog sa nu mai imi raspunzi la nimic daca ai de gand sa comentezi la toti si ce daca a cerut FUNDA treba lui!:p