| valeria005 a întrebat:

Ce fac cu punctele primite pe TPU, (daca raspund la intrebari etc. primesc puncte.). deci, ce sa fac cu ele? Mersi anticipat. FUNDA!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
initial nu poti face nimic si nici portocale nu putem cumpara, in schimb, te ajuta sa cresti in clasamentul TPU, si sa ocupi un loc fruntas in clasament. punctele sunt rasplata ajutorului tau pe site
O seara frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu le poţi materializa, ele doar îţi reflectă activitatea (cantitatea, nu neapărat şi calitatea) şi îţi determină poziţia în clasament.
http://www.tpu.ro/useri

| CautNume a răspuns:

Nimic, doar urci in Rank.

| onasis1961 a răspuns:

Nu ai ce face efectiv cu ele.Cresti in clasament cat mai sus.

| alexs99 a răspuns:

Punctele obtinute pe acest site te ajuta sa urci in clasament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nimic,te ajuta sa cresti in rank.
Fii cat mai activ.
Te pup!