| alexuck a întrebat:

Buna tpu.Cum imi confirm emailul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La yahoo mail iti apare n link dai click pe el si gata poti sa trimiti mesaje si altele funda plz?

10 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Atunci cand vrei sa raspunzi, iti apare scris cu rosu ca nu ai emailul confirmat.Dai click acolo, apoi intri pe adresa ta de email si dai click pe linckul care iti apare.Succes!

evenso
| evenso a răspuns:

Intra la Editare profil http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si sub adresa ta de e-mail vei vedea scris "Nu ai adresa de email confirmata. Click aici sa iti confirmi adresa."
Dai click unde scrie "aici" si se va trimite din nou emailul de confirmare la adresa, dupa care intri pe adresa ta de email si confirmi dand click pe acel link.

Mai multe informatii gasesti la Intrebari Frecvente: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| Iulian03 a răspuns:

Uita-te acolo in mesaje si confirma-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Bine ai venit printre noi!
Intri în contul tău la "Editare profil" și vei vedea următorul text: "Nu ai adresa de email confirmată. Click aici să îți confirmi adresa". Apasă pe cuvântul "aici"! Pe adresa cu care te-ai înregistrat vei primi un mesaj cu un link pentru a o confirma (ar fi bine să verifici și în "Spam". Însă atenție, uneori mail-ul nu ajunge imediat, ci trebuie să aștepți câteva ore sau zile). Apeși pe link-ul respectiv și adresa este confirmată.
Te pup!

| Alexaaandraaa a răspuns:

Dai la yahoo mail si gasesti acolo mesajul. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| Iulian922 a răspuns:

Dai la yahoo mail si gasesti acolo mesajul.

| alexuck explică (pentru Iulian922):

Imi ia ceva timp pana vine si daca da cam cat ar lua?

| ÐÿÅ a răspuns (pentru alexuck):

Iti ia putin, cam 5-10 minute. Nu mai mult!

| onasis1961 a răspuns (pentru alexuck):

Cam 30 de minute maxim, fiind o perioadă aglomerată după sărbători.