| alexandra205 a întrebat:

Cum poti deveni utilizator senior? Si care sunt avantajele?

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Bine ai venit, Alexandra.Ca sa devii membru senior trebuie sa ai activitate de 10 zile pe site, sa ai 100 de raspunsuri. Poti sa ajungi expert TPU.Nu conteaza numarul de fundite, ci raspunsurile tale sa fie de calitate.Singurele conditii obligatorii sunt: sa ai in total minim 500 de raspunsuri si sa ai un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numărul total de raspunsuri) de minim zece la suta, adica cel putin un raspuns din 10 trebuie să fie castigator.Tu trebuie sa indeplinesti toate aceste conditii, iar administratorii vor hotara cand a venit momentul. Succes!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
trebuie sa ai 10 zile vechime pe site si 100 de raspunsuri
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU.
O zi frumoasa sa aihappy

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Ca sa devi senior trebuie sa ai 10 zile vechime si sa dai 100 de raspunsuri. Daca esti senior poti raporta oameni si sa dai voturi raspunsurilor.P, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de răspunsuri postate în comunitate şi 10 zile trecute de la crearea contului.
Un utilizator senior poate raporta şi vota postări, poate trimite mesaje private şi are acces pe chat-ul TPU.
Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26
Te pup!

| Enki a răspuns:

Raspunde ca sa castigi funde