| fatasexy a întrebat:

Cum pot deveni utilizator senior?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Trebuie să ai minimum 10 zile de activitate pe site și 100 de răspunsuri.
În momentul în care devii user senior, poți să votezi, să postezi mesaje pe chat și să raportezi răspunsuri/întrebări.
Baftă!

4 răspunsuri:
| Deathx a răspuns:

Ca să devii membru Senior trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării.(:

| CannbalCorpse a răspuns:

Eşti membru senior după ce dai 100 de răspunsuri. Dupa ce ai dat 100 de raspunsuri pe TPU indiferent de categorie ajungi membru Senior.
Pentru a cerne apele am stabilit ca un membru junior ramane membru junior pana la momentul in care scrie 100 de raspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat. In plus, in curand vom introduce si o conditie de peer review/ peer acceptance – cum zice englezul happy Cu alte cuvinte un numar de X membri seniori (alesi prin tragere la sorti) vor putea decide daca un membru junior merita sa se bucure de statutul de senior – asta ceva mai incolo

Ce nu poti sa faci ca membru junior. Nu poti sa faci trolling in esenta:

- nu poti sa postezi pe chat

- nu poti sa votezi si sa raportezi

- nu poti trimiti mesaje private

Poti insa sa te implici in comunitate si sa dovedesti ca ai ceva de spus.

| alexgabyy29 a răspuns:

Cand ai 100 de raspunsuri date (nu neaparat castigatoare) si sa ai contul de cel putin 10 zile.

| Razvan03Andrei a răspuns:

Trebuie să ai minim 100 de răspunsuri date şi 10 zile de activitate. Citeşte mai multe aici:
http://www.TPU.ro/blog/?pe=2183
Baftă!