| Macheciau a întrebat:

Buna tpu.Cum pun o poza pe profil? Sunt noua pe aici.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.tpu.ro/site-users/edit/
, clic pe Choose file, alegi poza, apoi clic pe open/ok și la final clic pe Salvează profilul.
Bine ai venit printre noi.
Mult succes!
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Dai click la'' Editare profil'', gasesti in partea stanga de acolo '' Selecteaza imagine profil'' si dai click pe ''Alegeti fisierul'', incarci o imagine si ''Salveaza profilul''. Succes!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusesti
Mult succes si o seara frumoasa sa aihappy

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Editare profil si dai la selectare imagine si iti alegi o poza din PC-ul tau si dai salvare. http://www.tpu.ro/site-users/edit/
*-*

| alexs99 a răspuns:

Pentru a pune o poza de profil trebuie sa intri la ''editare profil'' sa dai click pe ''rasfoieste'', apoi sa selectezi imaginea din calculator si in final sa salvezi.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
1.Te duci aici:
http://www.tpu.ro/site-users/edit/
2.Apeși „Choose a file" adică răsfoiește, ar veni.
3.Selectezi poza dorită din pc-ul/laptop-ul respectiv.
4.Trebuie să aștepți maxim 24 de ore până ți-o aprobă admin-ul/roboțel-ul, câteodată ți se actualizează chiar în 5 minute.
Cam atât.
Bine ai venit printre noi!
Succes!
Good Day!

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Pe partea stanga a ecranului exista o caseta portocalie : Logat ca... Acolo, daca te uiti bine, exista o categorie: Setarile Profilului sau ceva de genul: Editeaza Profilul. Ok, dai acolo si mai jos e adauga o imagine. Incarci imaginea din computerul tau si intr-un interval de 24H va fi postata ca poza de profil.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Dai click pe "Editare profil" (stanga, cu portocaliu) si apoi pe "Alegeti fisierul", apoi se incarca imaginea si dai pe "Salveaza profil". In final, astepti ca imaginea sa iti fie aprobata.
http://www.tpu.ro/site-users/edit/

| MishaIsMyHero a răspuns:

Buna!
Te duci unde scrie "Logat anonim7675".Dai la "Editare profil" http://www.tpu.ro/site-users/edit/
Apoi dai click pe "Răsfoiește". Alegi poza dorita.Si poza va apărea peste 24 de ore, dar uneori poza apare și în 2 minute.
Welcome!