| GaGaholicLittleMonster a întrebat:

happyCum se citesc mesajele pe acest site?laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| Emilian86 a răspuns:

In stanga ai profilul tau si dedesubt vei gasi si mesajele tale. Intri acolo si mai departe te descurci.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Îţi arde de glume, nu?

| AnneMarri a răspuns:

În stânga (scrie cu portocaliu) ai „Vizualizare profil", „Editare date de logare", „Editare profil", „Mesaje", „Întrebările mele", „Răspunsurile mele", „Întrebări favorite", „Prieteni", „Notificări" şi „Logout". Tu dai la „Mesaje" şi de acolo sigur îţi dai seama cum să procedezi mai departe.

| ღAnonimღ a răspuns:

In partea stanga a paginii scrie undeva "mesaje". Da clik acolo si da clik pe orice mesaj vrei sa citesti si iti va apparea mesajul si o casuta unde-i poti raspunde utilizatorului de la care ai primit msj.

FUNDA?

| Doublekillll a răspuns:

Ai in stanga acolo...vizualizare profil,editare date logare, editare profil dupa care iti apare acolo Mesaje, dai acolo si citesti mesajul

| Ziiziii a răspuns:

Te duci la contul tau si ai acolo mesaje ce ai patit draga? de parca nu ai stii sau ce?

| Dizz a răspuns:

In stanga ai o lista mare cu :
Vizualizare profil
Editare data logare
Editare profil
Mesaje
etc.
Dai pe mesaje si zbang! happy
Funda?batting eyelashes

| SexyAnon a răspuns:

In stanga scrie :1049 puncte (4 in ultimele 7 zile)
Vizualizare profil
Editare date logare
Editare profil
Mesaje
Intrebarile mele
Raspunsurile mele
Intrebari favorite
Prieteni
Notificari
Logout

si dai la "Mesaje"
tongue