| Deea a întrebat:

Am pus o intrebare acum cateva zile si am primit un raspuns foarte bun... Dar am primit si un raspuns de la o fata care ma roaga frumos sa-i dau ei fundita ca nu are nici una.Cui ar trebui sa dau fundita?

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Rasplata fara munca nu te va stimula niciodata sa muncesti mai mult. Daca fata vrea fundita, va trebui sa se concentreze mai mult la raspunsuri si cu siguranta va avea raspunsuri premiate. Nu cred ca se va simti bine stiind ca nu ei i se cuvenea premiul. Decizia iti apartine!

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Arunca in sus fundinta si cine o prinde norocul lui.Ca la baschethee hee

| LoveForShania a răspuns:

Fundita se da pentru raspunsuri bune!
Fundita nu se da pentru cel mai bun raspuns dintre toate, fundita se da pentru unul care il consideri tu bun. Fara mita. Il poti da ei dar asigura`te ca persoana care ti-a dat raspunsul bun nu se supara, ca totusi a facut o fapta bunabig grin Sa nu va ciufuliti! Bafta!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca raspunsul acelei fete care nu a mai primit fundita niciodata este multumitor, nu mai sta pe ganduri si acorda-i fundita. Nu iti imaginezi cata bucurie poate sa îi faca acest lucru. Sa nu uitam momentul cand si noi la inceput ne doream acest lucru si ce bucurie s-a creiat in sufletul nostru.

| DarQueen a răspuns:

Pai cui vrei... oricum, ce e asa importanta fundita asta?

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Dai fundita celei /celui care ti-a raspuns foarte binewinking

| Bogdana a răspuns:

Fundita este ca o rasplata, un premiu, iar premiile se dau la cei mai buni, in acest caz la cel mai bun raspuns, parerea mea. Dar pana la urma tu stii cum e mai bine pentru intrebarea ta.winkinghappywinking

| Eu4EverX a răspuns:

Fundita se ofera celui care da un raspun bun.

Fara mita aicistraight face

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

N-o mai da la nimeniwinking

| rey a răspuns:

Ar fi normal sa dai fundita celui cu raspuns mai bun si util.
Dar ce-ar fi viata fara mici bucurii?
sunt de acord cu Maya.

| Ionutzsa a răspuns:

Dai fundita celei/celui care a raspuns cel mai binewinking.
Fata care te-a rugat sa-i dai fundita, nu are fundite din simplul motiv ca nu a dat raspunsuri bune, corecte, daca va face lucrul asta v-a primi sigur una, pana atunci sa mai astepte big grin

| Sniper a răspuns:

Eu zic sa i'o dai aluia cu raspunsul bun, ca sa strici sentimentele fetitei!

| Dede_1899 a răspuns:

Cui meritatongue

| MoNsTeR a răspuns:

La acel raspuns foarte bun. ii penibil sa scrii ca vrei fundita daca nu meriti. utilizatorul care a pus intrebarea apreciaza raspuns fiecaruia si daca unu ii mai bun ii da fundita... oricum eu cred ca esential pe site ii sa raspuns si sa ajuti lumea...NUi concurs de funda

| maya_7683 a răspuns:

Eh, uneori putem face mici compromisuri pentru a face o bucurie cuiva.Eu zic sa i-o dai ei, sa se bucure si eahappyPentru ea lucrul asta poate insemna mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz celui ce o cere'dauo celui ce o merita

| dnsmnl a răspuns:

Trebuie sa o dai cui merita, chiar daca te roaga. Oricum, tu alegi.