| pufoshel a întrebat:

daca la o intrebare de-a mea imi raspund cateva persoane si vreau sa dau funda pentru cel mai bun raspuns de ce la unele nu imi apar acea funda gri?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil e un Bug. Încearcă să revii la întrebarea respectivă mai târziu sau să dai refresh și dacă problema nu se rezolvă în câteva zile, trimite un mesaj la Contact! Succes.

| ChioruL14 a răspuns (pentru NOname):

Sau o curatare a fisierelor temporare, cookies big grin de obicei alea creaza anomalii.

1 răspuns: