| anonim_4396 a întrebat:

Dacă văd o întrebare gen :"Bună TPU", şi fără altceva scris ar trebui să o raportez? Şi...trebuie să bifez "caracter irelevant"? Iar întrebările gen "fundiţă gratis" la fel? Nu aş vrea să raportez ceva pe nedrept. sad

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, exact, Rosy! De care ori vezi întrebările/postările (pentru că unele nici nu sunt întrebări) de genul, raportează-le liniştită! Întreaga comunitate îţi va fi recunoscătoare, că mai cureţi site-ul de mizerii. Şi da, dacă bifezi "irelevant", e perfect.

Uf, ce mă bucur că mai sunt oameni responsabili pe site!
Mulţam!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa le raportezi linistita ca irelevante, deoarece nu sunt intrebari. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, că nu are relevanță pe site.
Cât cele cu dau fundița sunt "fomitori" de fundițe că nu putem discuta de calitatea răspusurilor lor care sunt copy/paste!
Pa, pa.