| Meli2000 a întrebat:

Eu am avut acest cont de acum cativa ani. Nu stiu cum pot sa sterg intrebarile postate de mine, cele pe care nu le mai doresc/sau nu mai doresc sa apara e profil. Nu imi dau seama, bine, nu am incercat f multe!
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Foarte simplu.Intri aici http://www.tpu.ro/site-users/questions/ si sub intrebarea pe care doresti sa o stergi este scris pe rosu,, Sterge'' apoi dai click pe sterge iti apare o intrebare de ce vrei sa o stergi, dar poti sa nu completezi si apoi confirmi.Bafta!

1 răspuns: