| raresbarbier a întrebat:

Buna TPU ieri aveam 20 de funde iar azi numai 19 funde ce se intampla? dau funda.

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Bună! Posibil ca întrebarea la care ai răspuns să fi fost ştersă din varii motive, iar astfel în mod normal a fost şters şi răspunsul tău. Încearcă să cauţi întrebarea respectivă, dar dacă întrebarea este şi răunsul nu, înseamnă că a avut un conţinut nepermis de către comnitatea TPU.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cred ca a fost stearsa intrebarea la care tu ai raspuns si asa a disparut si fundita, daca stii despre ce intrebare e vorba, trimite adminilor un mesaj si te va lamuri..am patit si eu asa.
O seara bunahappy

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Întrebarea la care ai primit fundă a fost ștearsă.

| Tomylove a răspuns:

Au dreptate...o fi fost stearsa