| Aneurysm a întrebat:

Fraţilor, de când am 1470 de mesaje? Ieri aveam 907. Şi întrebări? Aveam 30, de unde 49? Şi totuşi numărul de funde este acelaşi laughing

Ce se întâmplă cu site-ul ăsta? straight face

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Aceste probleme cu punctajul si numarul de intrebari sau raspunsuri au fost rezolvate.

Alexandra - TPU

| aliceinchains a răspuns:

Da, am observat şi eu acum. A crescut numărul de răspunsuri şi întrebări, dar la mesaje a scăzut aproape la jumate. Habar n-am ce se întâmplă, probabil lucrează la site sau ceva.

| CautNume a răspuns:

Ieri aveam vreo 5600 de raspunsuri si azi am peste 10000 straight face

Răspuns utilizator avertizat