| Karinakari99 a întrebat:

TPU.ro este un site atat de folositor, incat ma intrebam:Mai exista siteu-ri asemanatoare lui TPU? In care pui intrebari si raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Buna dupa parerea mea acest site le intrece pe toate pentru ca este cea mai vizitata si sunt oamenii de treaba dornici sa ajute cu ceva daca pot.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai este unul foarte asemănător, www.intrebariinteresante.ro
Pa, pa.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Sunt mai multe site-uri pe acelasi principiu, de regula forumurile.