| Ana-Maria94 a întrebat:

Ce site-uri asemanatoare cu acesta mai stiti? tot asa cu intrebari si raspunsuri.

9 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

De ce te-ai plictist de acesta sau te gandesti ca acolo sub anonimat poti afla mai multe...

| Ana-Maria94 explică:

Nu m-am plictisit, dar este vreo problema daca vreau sa vad si alte site-uri noi?

| autoboy a răspuns:

Poti vizita si forumuri pentru anumite teme... softpedia, vwforum... si forumurile tot pe baza de intrebari si raspunsuri sunt construite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
www.petocuri.ro, www. întrebăriinteresante.ro, www.eva.ro, etc.
Pa, pa.

| hitron a răspuns:

Www.adprice.ro : tot felul de intrebari CUM FAC SA... CUM SA FAC... - raspunsuri interesante ( unele sunt insotite chiar si de VIDEO )

| Nicu_7246 a răspuns:

Cel mai tare si mai complet este "softpedia forum"