| LauraaBlack a întrebat:

Sunt noua pe aicihappy Va rog ajutati-ma cu cevasad Cand vreau sa raspund la o intrebare imi spune : " Pentru a raspunde la aceasta intrebare click aici pentru a retrimite email-ul " sau ceva de gen thinking Si dau click, email-ul se trimite dar raspunsul meu nusad
Va rog mult ajutati-ma e urgent! Dau funda kiss!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bine ai venit Laura,
Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care iţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l şi dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

1 răspuns:
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Bun venit! Pi trebuie neaparat sa trimiti mailulÎn ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care iţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l şi dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme.