| Kid_4219 a întrebat:

Am si eu o problema. Cand vreau sa raspund la o intrebare, de la un timp imi scrie "Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.roPentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici" dar dupa ce o confim, tot nu se trimite raspunsul. Ce sa fac/ ce s-a intamplat?

2 răspunsuri:
| Prishille a răspuns:

Pai a trimite emailul de confirmare nu echivaleaza cu confirmarea in sine. trebuie sa intri pe mail, sa deschizi mesajul care l-au trimis ei cu confirmarea, iar acolo parca gasesti un link pentru confirmare, trebuie sa dai clik pe el. ai facut asta?

| Kid_4219 explică:

Pai asta am facut, si zice ca am confirmat etc.dar nu este adevarat