| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Nu inteleg de ce nu pot raspunde la intrebarea de astazi din Oracolul TPU:
Care-i berea ta preferata?
Aialalta cu vacanta la bunici am putut raspunde,insa la asta nu pot!
DE CE?
Ma iau toti nervii deja. sincer!
Si-or mai fost intrebari asa la care nu se putea raspunde, insa vad ca sunt multi care au putut raspunde la asta.

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Probleme tehnice, mă gândesc, trimite un mesaj la CONTACT şi ai răbdare până mâine, să îţi răspundă Cristina.
Toate cele bune.

11 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Intrebarea este destinata doar celor din categoria de varsta 19-24 de ani.

Alexandra - TPU

| Diabolique a răspuns:

Buna!
Trimite adminilor mesaj la Contact, probabil sunt probleme tehnice.
Te pup!

| anonim_4396 explică (pentru Diabolique):

Pai da tigara jos mai intai! laughing Si pune-ti aripi!

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot. Nu o să-ți mai placă de mine dacă o să-ncep să zburd printre norișori ca noua majoritate a site-ului.

| anonim_4396 explică (pentru Diabolique):

Da, dar cine a mai vazut Batman cu aripi de inger? laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Salut poate ai dat prea multe raspunsurii pe ziua de azi...

| Fatamuntilor a răspuns:

E intrebarea pentru maine, de aia nu te lasa; putina rabdare.

| zurick a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai putina rabdare.

| LeMousiqe a răspuns:

Scuze *iţi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stela foarte rece laa halba. Mai e si aia tulbure care ma zapaceste la fel ca un aratos ars de soare

| Alexsiatit a răspuns:

Crezi ca asta are vreo importanta reala INGER DULCE?
Sunt atatea alte "probleme" asupra carora sa ne "aplecam" incat crede-ma...ca mie-mi place berea rece si-AMARA!
Alexsiatat!