| RuxiiRawrr a întrebat:

Buna TPU am o intrebare.
De ce imi tot scad punctele? Adica eu am avut 5870 in ultimele 7 zile si acum in ultimele 7 zile am 2794 puncte
Eu in total am 7643. O sa mi se scada si din punctele astea?(7643)?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Această cifră depinde strict de activitatea ta în ultimele 7 zile. Îți arată câte puncte ai acumulat în ultima săptămână. Această cifră nu influențează cu nimic punctajul tău general, care poate scădea doar în cazul ștergerii definitive unor întrebări la care ai răspuns sau răspunsurilor tale.

Dacă, de exemplu, nu vei intra pe site mai mult de o săptămână, punctajul respectiv va fi 0, însă punctajul general va rămâne tot cum era.

| RuxiiRawrr explică (pentru NOname):

Multumesc.

| NOname a răspuns (pentru RuxiiRawrr):

Nu ai pentru ce. Numai bine.

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Esti sigur ca te uiti la puncte si nu la Rank?

| RuxiiRawrr explică (pentru eucumine010):

Da,normal nu sunt chioaralaughing