| LeMousiqe a întrebat:

Bună.
Vouă vă apare?
http://i.imgur.com/SSkETdN.png
Numai Bine.

31 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, este un blocaj.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
am realizat si eu ca sunt aproape de prima pizitiehee hee cred ca e o eroare.
Sarbatori Pascale fericite langa cei dragi.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cred ca robotelul isi face de cap!

| Iubibilăă a răspuns:

Pentru stimularea unei persoane.

| Yasmin875 a răspuns:

Asa imi apare si mie.straight face

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Asa imi apare si mie, dar nu stiu de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,apare atunci cand te afli in acea pozitie.Trebuie sa ramai pe locul 1 daca doresti sa fii campion, pana la finele zilei.

| LeMousiqe explică (pentru anonim_4396):

Mă refeream la eroare, am făcut nişte semne să observaţi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LeMousiqe):

Se mai intampla.Personal,evit sa ajung pe locul 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un bug, da. Se va repara candva...sau poate ca nu e bug, poate e facut intentionat ca sa te tina in priza! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Probabil este o defectiune, eu nu pot vedea, deoarece sunt scoasa din top, sunt suspendata timp de o luna.
Sarbatori fericite!
Te pup!

| LeMousiqe explică (pentru anonim_4396):

De ce îngeraș?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce te mai interesează din moment ce ai badge auriu? Vrei iar tricou?

| WQTS a răspuns (pentru anonim_4396):

Las-o in pace, face urat. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru WQTS):

Te-ai întors?
Eh, dacă în virtual face urât, atunci în realitate mă mir de nu o fi vreo depresivă hiperactivă laughing.

| WQTS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai e nimeni cu care sa faci trolling. Pana si imc90 a fost sters.

| anonim_4396 a răspuns (pentru WQTS):

Am văzut. Mulți dintre userii vechi au șters-o sau activează mult mai rar.
Mi-e dor de distracția de dinaintea înființării categoriei „conținut-șters-admin". Chiar dacă eram mai criticată, tot veneam cu drag pe site.
Btw, sper că ai văzut că ți-am dat ignore iar. Și de data asta nu știu dacă e doar temporar...

| WQTS a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-e dor de 2011. Trolli de calitate frate: familia satan, pocaiti porno, marioare, aia viata frate, nu mai pupa TPU troli ca aia niciodata.
Unde ignor? Pe feis? Nici nu am observat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru WQTS):

Oh da, hai să ne plângem amândoi ca doi bătrâni despre vremuri care ne aduc nostalgie. 2011... ăla an, frate. Și nu că mi-ar fi dor de trolling, ci de userii de atunci care nu mai sunt acum sau activează rar.
Da, acolo. Măcar acum știi.

| WQTS a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai ce tragedie, mi-a dat una ignor pe feis. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru WQTS):

N-am zis nimic.

| ȘefaRaiuluiDecăzută a răspuns (pentru WQTS):

Bună!
Da, de fapt fac chiar foarte urât.
Țin să precizez că nu am mai făcut sex de 3 ani, mi-au crescut negi... știi tu unde, nu îmi expun intimitatea pe internat, dar trebuie să spun că de la o vreme am menstruație zilnic și de-aia sunt atât de irascibilă.
Te pup!

| τττ a răspuns:

Bună.
Da,și mie îmi apare așa! Este doar o eroare.
Pa, pa.

| MEIALI a răspuns:

Tuturor le apare

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Da, sunt probleme tehnice.

| ѕмιℓєє a răspuns:

Da, îmi apare, e o eroare...
O zi frumoasă!

| Rockerrockin a răspuns:

Da,mie mi-a aparut cand mi-a zis ca-s pe locu 56.

| Rockerrockin a răspuns:

Uite:Mulţumim pentru răspunsul tău!

În fiecare zi, TPU îşi răsplăteşte campionii răspunsurilor cu un super-tricou de campion. Dacă ai cele mai multe răspunsuri valide dintr-o zi, tricoul de campion este al tău!

În acest moment, te despart doar 1 răspunsuri de prima poziţie şi poţi câştiga un tricou.

Dacă mai răspunzi la 1 întrebări, poţi intra în top 3.

| FionaFlower12 a răspuns:

Da, si mie îmi apare...cred că apare la toată lumea. :-)

| qIrinna a răspuns:

Tuturor le apare.

| Enderman a răspuns:

Da.