| Lolanoah998 a întrebat:

Buna,
Vreau sa imi récupérez celalt cont de pe TPU doar ca nu mai stiu cu ce e-mail m-am logat si degeaba stiu parola si numele de utilizator daca nu am adresa de e-mail, mai stiti voi vreo posibilitate? Este urgent, am un raspuns pe acel cont care imi trebuie.
Dau funda

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In mod normal browserul retine (daca esti logat in browser) parolele si adresele de e-mail. Undeva sus, in dreapta ai parole sau setari si apoi in setari parole. Depinde de browser.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii numele de utilizator atunci scrie-l in bara de Cautare user si il vei gasi acolo. Accesezi userul si intri la intrebari iar printre raspunsurile de acolo vei gasi raspunsul de care ai nevoie.