| gondoras a întrebat:

Aveam o adresa de e-mail de cativa ani iar acum fara sa fac nimic a devenit inactiva, adica nu ma lasa sa intru in cont desi parola si numele sunt corecte. Precizez ca e yahoo mail. Ma puteti ajuta sa o recuperez pentru ca nici cea alternativa nu o mai stiu, si nu vreau sa o pierd pe aceasta. Dau funda la cine ma ajuta!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ok. trebuie sa scrii id, pass, si un mess unde putem vorbi. toate astea daca binevoiesti sa le scrii... in mesaj privat.

| OvidiuDrg a răspuns:

N-ai ce-i face...

| good2answer a răspuns:

Daca ai pe cineva care iti stie parola de e-mail, mai mult ca sigur ca a schimbat-o ca sa nu mai poti intra.