| Onisoor a întrebat:

Bunaaa! Sunt incepatoare si as vrea sa am o fotografie de profil, faza e ca nu stiu cum!sad Ma ajutati voi? va rog!

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Bunăă păi uite, acolo în stânga, ai o chestie portocalie şi scrie
LOGAT CA ''CUM TE NUMESTI, NICKNAME-UL '' şi acolo ai editare profil, dai acolo, şi mai jos trebuie să ai ceva pentru poză de profil, şi ţi-o alegi din Pc!
Baftăă!

7 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Salut.
Intri aici și dai click pe "Alegeți fișierul" ("Choose"), selectand și imaginea dorita la profil. Poza va aparea în maximum o zi.
Mult succes!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Editare profil.

| Dyanalolipop a răspuns:

Fa-ți o poza, printeaz-o si lipeste-o de ecran! Nu te supăra, mă gândeam ca dacă ești mai...ca minewinking imi vei da o fundita

| Onisoor explică (pentru Dyanalolipop):

Mersii :Chiar m-ai ajutat ...sa râdm rolling on the floor