| AndreiMSV a întrebat:

Când m-am reîntors pe TPU eram senior, dar am șters majoritatea răspunsurilor iar acum sunt din nou junior. Doar că întrebările și răspunsurile mi se publică instant.

Nu trebuia să rămân tot senior?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, ești junior, din nou. Cine te-a pus să îți ștergi 70 de răspunsuri? happy
Sub 100 de răspunsuri orice user e junior, iar peste 100, înseamnă că a devenit senior.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu trebuia sa ramai senior daca ti-ai sters raspunsurile, fiindca programul de publicare stie sa faca adunarea, iar daca ai sub 100 de raspunsuri, atunci este te incadreaza automat la "junior".

| Gabigabyi a răspuns:

Daca ai avut mai mult de 100 erai senior dar daca ti le-ai sters din momentul acela nu le mai considera ale tale.