| cici_6785 a întrebat:

De ce m-i s-au sters punctele, intrebarile si raspunsurile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se fac reactualizări și tu nu ai mai văzut.
Încerci un pic mai târziu și ai să vezi că sunt acolo: și punctele, și întrebările și răspunsurile.
Pentru mai multe detalii te poți adresa Ralucăi, adminul site-ului la contact@tpu.ro.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am patit si eu acelasi lucru si cred ca nu suntem singurilewinkingTrebuie sa avem rabdare.Se va rezolvabig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie mi-au aparut punctele, verifica si tu.

| Ben. a răspuns:

Ci ci, stai linistita! ce-i al tau e pus deoparte. ai de primit.

| Diav0la a răspuns:

Ahhh ..credeam ca numai eu am problema asta laughing

| ilie a răspuns:

Nu este ceva neobisnuit vor reaparea ca si cum nu s-a intamplat nimic, iata in acest moment am dat pe profilul tau si am vazut ca ai punctele tale, prietenii cat si intrebarile si raspunsurile date. Ai vazut ca te-ai panicat degeaba.

| cici_6785 explică:

Aveti dreptate, au aparut, multumesc tuturor

| Andreea_4162 a răspuns:

Se fac reactualizări si tu nu ai mai văzut.

Încerci un pic mai târziu si ai să vezi că sunt acolo: si punctele, si întrebările si răspunsurile.

Pentru mai multe detalii te poti adresa Ralucăi, adminul site-ului la contact@tpu.ro.