| soffie a întrebat:

Cand poti trimite mesaje "prietenilor" pe TPU?

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

♥ Dacă și-au bifat să primească mesaje de la toți userii, îi poți trimite mesaj.
♥ Dacă și-a bifat să primească mesaje numai de la "Senior", va trebui să aștepți până în momentul în care vei avea 100 de răspunsuri și 10 zile de vechime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-în momentul în care şi-au bifat de la editare profil să primească mesaje de la toţi utilizatorii de pe TPU
-dacă nu, de când vei deveni utilizator senior vei putea trimite tuturor membrilor, indiferent de rank ce nu au bifat de la editare profil să nu primească de la nimeni.