| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa raspund la o intrebare, desi sunt logata, acolo unde trebuie sa scriu imi apare ca nu sunt logata. Ma loghez si apoi tot imi arata ca nu sunt logata. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Daca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail, nu poti posta mai mult de 10 intrebari si raspunsuri.
Intra la Editare profil http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si sub adresa ta de e-mail vei vedea scris "Nu ai adresa de email confirmata. Click aici sa iti confirmi adresa."
Dai click unde scrie "aici" si se va trimite din nou emailul de confirmare la adresa, dupa care intri pe adresa ta de email si confirmi dand click pe acel link.

Mai multe informatii gasesti la Intrebari Frecvente: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dupa ce te loghezi bifeaza si acea casuta sa ramai logat pentru 7 zile.

| michelia a răspuns:

Trimite un mail la contact@tpu.ro si explica-le situatia. Sint foarte prompti in raspunsuri si solutii.