| BebeStrumf a întrebat:

Care credeti ca sunt userii "model" in viziunea voastra de pe site'ul TPU? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Or fi multi, dar eu sunt propriul meu model. Mi se pare firesc. Asa ar trebui sa fim toti atata timp cat respectam politica site-ului.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toți cei care respectă politica site-ului.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

ÉrotiqueConseils happy.

Apache
| Apache a răspuns:

Sunt multi...prea multi!
Cred ca cel mai bun exemplu.si urmator user al anului ar fi ioandelasal!

| Flav a răspuns:

Ca sa-ti raspund la intrebare, propun la minister sa se produca opusul user-ului Legiutoarea. Pana si berea fara alcool ma excita mai mult ca raspunsurile ei. Si e greu, sa stii.

| denyiuly a răspuns:

Buna!
eu apreciez pe useri:NOname,Legiuitoarea; Ionelasal,NeLul,Abh,Harciog, Ardana-
xur1961, Misogin,Jelli,Psiholoaga, etc.sunt multi useri pe care ii apreciez dar doar acestia mi-au venit pe moment.O zi faina!

| Hombre a răspuns:

Veniti la mine, eu sunt modelul vostru de...

| BebeStrumf explică:

@totGumã,te'ai gandit bine, sau iti place sa glumesti?

| BebeStrumf explică:

@Apache,m-am uitat si eu peste raspunsurile userului @ioandelasal, si'ti dau dreptate: merita sa fie user al anului si modelul acestui site.

| BebeStrumf explică:

@fanaticdupatine,nu urasc fara sa cunosc.

| Cezar a răspuns:

Brigaela
Legiuitoarea
NOname
Apache
GânduriAlbe

Şi toţi prieteni mei adăugaţi pe profil la mine!
Numai bine.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Desigur cei cu multe raporturi cu voturi de raspuns stupid nu dau ex dar sunt multe pers

| totGumã a răspuns:

A pai e simplu...

straight faceChiorul, Kazimir, Cretaker.Si ah da, Pinguinulbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Userii model?!?!? eu am incredere in userii "prototip", astia au multe bug-uri pe creier recunosc, dar aduc ceva nou.
Sa-ti zic cum il cheama? nu-ti zic pentru ca nu-ti foloseste la nimic si oricum il urasti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@denyiuly, multumesc pentru apreciere.