| sucul a întrebat:

Care este cea mai populara categorie de pe TPU? funda!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

După numărul de întrebări, acum "Jocuri PC/online" se luptă cu "Adolescenţi".
Dar mai multă acţiune vezi la "Religie" şi "Dragoste şi Sex".

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Cea mai populara este categoria "Adolescenti" cu 419442 intrebari (552 noi)

| Lightning1997 a răspuns:

Daca te referi la numarul de intrebari noi, este categoria ''Jocuri PC/online, urmata de categoria ''Adolescenti''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Religie. De ce? Păi postările de acolo ajung cel mai ușor aici: www.tpu.ro/populare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste si pornache.

| Kitzuuuxd a răspuns:

Cea mai populara categorie este "Dragoste & Sex".