| Meme10Meme a întrebat:

Care este cea mai populara categorie de pe TPU? Ceva imi zice ca este D&S=]]]

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil aceasta, Conversatii.

| Celcestietot a răspuns:

Conversaţii, Religie si D&S.

| Yuoia a răspuns:

Nu e cea mai populara. Acolo se pun cele mai multe intrebari pentru ca sunt multi copii nestiutori si interesati de sex.

| Meme10Meme explică (pentru Yuoia):

Si multi sunt troll=]]

| DonEduardo a răspuns:

Este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"conversatii" si a doua "dragoste si sex"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statisticile sunt la îndemâna oricui. Cele mai multe întrebări totale le are categoria "Adolescenți". Dar cred că în prezent cea mai activă este categoria "Conversații", adolescenți fiind pe 2, iar urmând foarte în de-aproape, categoria Dragoste și Sex pe locul 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din perespectiva mea "Adolescenți", "Conversații", "Tehnologie", "Telefonie" și "Sănătate".