| EJxJtK a întrebat:

Care este cea mai putin vizualizata categorie pe TPU?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Http://www.tpu.ro/cauze-nobile

| EJxJtK explică (pentru evenso):

Nu ma refeream dupe nr. intrebarilor.De exemplu, cat. adolescenti are 380.266 intrebari, insa cat. dragoste si sex e cea mai vizualizata

| evenso a răspuns (pentru EJxJtK):

Dar este evident ca aceasta categorie este cea mai putin vizualizata, nu este aproape nimeni interesat sa posteze acolo si nefiind postare n-ai la ce sa raspunzi.
Postarile ce apar la cele doua categorii: adolescenti si dragostea si sex, trebuie in permanenta periata pentru ca acolo s-au obisnuit pe motiv ca este cea mai populara.

6 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

N-ai cum sa-ti dai seama. Si de unde stii ca "Dragoste si sex" e cea mai vizualizata?

| EJxJtK explică (pentru MrAngelus):

Pentru ca la unele intrebari scrie: "(scuze pentru. categorie, e cea mai populara)

| Firdinica a răspuns:

Pai cauze nobile pentru ca sunt doar 25.

| adekina a răspuns:

Este voluntariatul ecologia.