| StoicaAndi a întrebat:

Care este cel mai bun user pe TPU.ro? adica are rankul 1?

Răspuns Câştigător
| denyiuly a răspuns:

Buna AndiGlumetul.Nomber1 in TPU este BRIGAELA care ajuta oamenii din 1 ianuarie 2009. poti sa o vezi dand sus la COMUNITATE. sper ca te-am ajuta Andi si poate vei fii si tu la fel ca Brigaela.SUCCESthumbs upwave

7 răspunsuri:
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Brigaela. Poti vedea accesand in susul paginii

| StoicaAndi explică:

Multumesc tuturor ca mi-ati dat raspunsurile si trebuia sa dau la cel mai bun dar asta nu inseamna ca voi nu ati dat raspunsuri corecte

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Momentan NeluL este pe primul http://www.tpu.ro/useri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/useri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există cel mai bun user de pe TPU. Toți suntem buni în felul nostru. Rank-ul e 1, 10 sau 1000 din cauza punctajului. Acesta dă rank-ul. Punctaj poți face din orice răspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Brigaela este pe locul unu.
Poti vedea chiar aici. http://www.tpu.ro/useri
Ma bucur, ca te-am ajutat.
Pa, pa.

| diana_6879 a răspuns:

Brigaela o poti vedea daca dai click la utilizatori pe prima pagina. funda?