| anonim_4396 a întrebat:

Care este varsta minima acceptata legal pentru a accesa si a avea cont TPU?

16 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

E suficient sa ai par pubian, ca sa-l poti imprastia pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai gresit intrebarea. Care este limita minima de inteligenta, pentru a avea cont pe Clopotel.TPU? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti fi nenascut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu cat mai mic cu-atat mai bine, sa creasca in spiritul TPU happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate vroiai sa zici sa creasca in spritul TPU laughing

| justitiarul a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ai revenit zâmbici!
Hai sa-i raspund poneiului sa nu se ia iar de mine raised eyebrows
Varsta minima e probabil sub 6 ani.La cum scriu astia pe aici, multi inca nu au absolvit grupa pregatitoare( sau clasa 0 acum? )

| anonim_4396 explică (pentru justitiarul):

Bine te-am regasit mai Beckham.
Nu-ti fa griji de ponei ca el oricum se crizeaza de la orice big grin
Nici eu nu am absolvit clasa 0. big grin

| justitiarul a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia si mie mi-a scapat, mama ei laughing

| Shatteredx a răspuns:

Nu stiu, insa o nepotica de-a mea are cont pe TPU. Are 4 ani si si-a pus la profil ca e nascuta in 1950.

| iKronstadt a răspuns:

There is no limit! Lame and shame.

| AshWorld a răspuns:

5 ani, dupa sectiunea de editare a profilului.

| Firdinica a răspuns:

Cred ca poti avea orice varsta(cel putin clasa 1 pentru ca sa stii sa scrii)pentru ca eu am 9 ani.

| anonim_4396 explică (pentru Firdinica):

rolling on the floor rolling on the floor
M-ai spart cu cei 9 ani ai tai de-acasa... si care era ultima ta intrebare, la 9 ani? "Cum sa ma placa baietii?", parca... rolling on the floor rolling on the floor

| Firdinica a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai vroiam sa stiu asta pe viitor.

| anonim_4396 explică (pentru Firdinica):

Urmeaza : "oare mai sunt fata mare daca...". Se pregateste "nu mi-a venit ciclul. Oare sunt gravida" si intr-un final "iubi m-a parasit. ce sa fac cu bebe?"...
rolling on the floor rolling on the floor

| Niki9 a răspuns:

Nu prea conteaza varsta. Trebuie sa stii sa scrii si sa citesti.