| Just4Joker a întrebat:

Care-i faza cu punctele din oracol?
Sunt folositoare la ceva?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Sunt puncte ca oricare altele, te ajuta in clasament, nu au valoare practica.
100 de puncte castigate la oracol sunt echivalente cu 100 de puncte castigate din raspunsuri, nu au o valoare deosebita sau nimic altceva special, e doar o forma de recompensare ca iti aloci timp si te implici.
Bafta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt acelasi fel de puncte pe care le primesti si cand raspunzi, si pentru funde, stii tu, ele arata activitatea ta pe site. Ele si rank-ul.
Le poti vedea pe amandoua(si rank-ul si punctele) in dreptul pozei de profil a fiecarui utilizator, mai in dreapta.
Punctele sunt doar incurajatoare, ca si fundele. Nu valoreaza nimic. Si nu iti reflecta intodeauna activitatea asa cum ar trebui...