| Krina2011 a întrebat:

La ce sunt folositoare punctele?

Răspuns Câştigător
| ellai a răspuns:

Punctele se acumuleaza in urma intrebarilor si raspunsurilor pe care le dai. cu cat ai mai multe puncte asta demonstreaza ca esti activ si urci in clasament.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Punctele doar reflectă activitatea ta pe acest site şi în funcţie de numărul lor este determinată poziţia ta în clasament.

Citeşte şi întrebările frecvente: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente! Aici vei găsi tot ce te interesează.
Succes!

| StoicaAndi a răspuns:

Pai punctul inseamna locul pe care te afli adica trebuie sa faci cat mai multe puncte ca sa ajungi la un rank mai apropiat de 1.Bafta

| ombladon a răspuns:

Se pun la sfarsitul unei propozitii laughing

| Lime a răspuns:

La top big grin (mai pe scurt)

| adrianarp a răspuns:

Daca ai mai multe puncte, poti deveni expert TPU

| flory9787 a răspuns:

Buna intrebare.
Punctele sincer,pe mine nu ma intereseaza aici pe site.
Tot ce ma intereseaza este sa ii ajut pe cei ce lasa intrebari, sa ii lamuresc in anumite privinte. Vreau doar sa ajut!
Este parerea mea, nu stiu care este a celoralti.
Bafta! fundita happy?

| IoNy121 a răspuns:

Punctele sun folosite la terminarea propozitiei.